projekt OMNIA

Ak hľadáte miesto v dobrej lokalite, polyfunkčný projekt OMNIA je ten správny výber. Na Tomášikovej ulici v Bratislave, v mestskej časti Ružinov na vás čaká 92 bytových jednotiek a 20 apartmánov, s garážovými a vonkajšími parkovacími miestami. V ponuke nájdete štartovacie jednoizbové byty, priestranné dvojizbové byty a štvorizbové byty pre veľké rodiny. Bývanie určené pre ľudí ktorí ocenia mestský štýl v spojení s aktívnym životom a prírodou v blízkosti. Bývanie v OMNIA sa stane Vašim životným štýlom.  
Občianska vybavenosťŠport a príroda

plán výstavby Kedy budete bývať?

 • 2/4
  2019

  Zahájenie výstavby

 • 1/4
  2020

  Ukončenie hrubej stavby

 • 1/4
  2021

  Dokončenie výstavby

 • 2/4
  2021

  Kolaudácia

lokalitaNad vodou

Bývanie v OMNIA je na skok od troch známych vodných plôch Štrkovec, Kuchajda a Rohlík. Štrkovecké jazero ponúka okrem oddychu aj kultúrno-spoločenské eventy a je tiež obľúbenou športovou lokalitou s vybudovanou bežeckou dráhou. V lete sa ponúka ochladenie na Kuchajde s ihriskami pre plážový volejbal, streetball, futbal či stolný tenis. No a s rohlíkom pri Rohlíku je možnosť kŕmiť kačice a labute a len tak relaxovať. To všetko v dostupnosti pár minút od vášho nového bývania.

lokalitaV pohybe

Vyznávači zdravého životného štýlu ocenia blízkosť multifunkčného športového centra FitCamp ale aj ďalších športových hál v blízkosti. Nákupom dobrých potravín vo Fresh markete, či v Yeme sa poteší každý kto sa stará čo si naservíruje na tanier. A tí športovci, ktorí preferujú pozorovať iných pri športe, majú na skok futbalový a hokejový štadión bez nutnosti riešiť parkovanie v okolí.

lokalitaPlná zelene

Mestská časť Ružinov patrí medzi mestské štvrte s množstvom zelene, parkov a jazier a je na skok od Karpát. Nezabudli sme však ani dostatok zelených plôch v Omnia, s výsadbou stromov pre zdravý život a bývanie nie len v peknom, ale aj príjemnom a zdravšom prostredí.

lokalitaV meste

Na skok ku všetkému čo ponúka mestský život. Raňajky vo Fresh markete, kávička v kaviarni, alebo nákupy v blízkych obchodných centrách Centrál a Retro. Budúci domáci z Omnia nájdu všetko čo je k pohodlnému a aktívnemu životu v meste potrebné. A pre víkendový únik z mesta sa rýchlo napojíte na diaľničný obchvad.

Financovanie

Našou spoločnou prioritou je spokojný klient a preto Vám prinášame možnosť, ako si uľahčiť cestu k získaniu tej najvhodnejšej hypotéky na kúpu bytu v našom projekte. Náš hypotekárny špecialista vám pomôže ušetriť peniaze a čas. Zabezpečí rýchle a kompletné vybavenie vašej hypotéky s čo najvýhodnejšími podmienkami. Patrí medzi spoľahlivých a uznávaných špecialistov v oblasti sprostredkovania hypoték s bohatou praxou v bankovom sektore. Zastrešuje všetky bankové domy v SR a má prehľad o aktuálnom dianí na slovenskom hypotekárnom trhu.

Navyše, spolu s hypotekárnym špecialistom sme pripravili nastavenie nášho projektu vo viacerých partnerských bankách, kde budú mať naši klienti ďalšie výhody, ako napríklad ušetrenie nákladov na znalecký posudok.

Financujúca banka

TATRA BANKA a.s.

Hypotekárne financovanie

TATRA BANKA a.s.VÚB a.s. Slovenská sporiteľná

Investorom projektu OMNIA je spoločnosť OMNIA INVEST s.r.o. člen skupiny OMNIA HOLDING SE.